Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
tr: Miktar

en: Total
tr: Toplam

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Update cart
tr: Sepeti güncelle
