Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
pl: Ilość

en: Total
pl: Razem

en: Product
pl: Produkt

en: Update cart
pl: Aktualizuj koszyk

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa
