Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ru: Количество

en: Total
ru: Сумма

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Update cart
ru: Пересчитать содержимое корзины
