Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
uk: Кількість

en: Total
uk: Сума

en: Product
uk: Продукція

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: Unit Price
uk: Ціна одиниці товару
