Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Product
hu: Termék

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Update cart
hu: Kosár frissítése

en: Unit Price
hu: Egységár
