Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ja: 数量

en: Total
ja: 合計

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Update cart
ja: カートを更新
