Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Total
lt: Iš viso

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį
