Ubercart Favorite Order (6.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Total
vi: Tổng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Update cart
vi: Cập nhật giỏ hàng
