Ubercart Favorite Order (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Update cart
uk: Оновити кошик

en: View order
uk: Перегляд замовлення

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
uk[0]: <span class="num-items">@count</span> Елемент
uk[1]: <span class="num-items">@count</span> Елемента
uk[2]: <span class="num-items">@count</span> Елементів

en: Delete order
uk: Видалити замовлення

en: Update and save as favorite
uk: Оновити та зберегти як вибране
