Ubercart Favorite Order (6.x-2.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Update cart
ja: カートを更新

en: View order
ja: 注文を表示

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ja[0]: <span class="num-items">@count</span> 点
ja[1]: <span class="num-items">@count</span> 点

en: Delete order
ja: 注文を削除
