Ubercart Favorite Order (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: @qty&times;
lt: @qty&times

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
lt[0]: <span class="num-items">@count</span> prekė
lt[1]: <span class="num-items">@count</span> prekės
lt[2]: <span class="num-items">@count[2]</span> prekių
