Ubercart Favorite Order (6.x-2.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Update cart
ru: Обновить корзину

en: View order
ru: Просмотр заказа

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ru[0]: <span class="num-items">@count</span> товар
ru[1]: <span class="num-items">@count</span> товара
ru[2]: <span class="num-items">@count[2]</span> товаров

en: Delete order
ru: Удалить заказ
