FedEx Shipping (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Testing
eu: Proba

en: Password field is required.
eu: Pasahitza eremua beharrezkoa da.

en: Saturday Delivery
eu: Larunbataren Banaketa

en: Saturday Pickup
eu: Larunbataren Bilketa
