Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
