Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: عرض عام

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: جارٍ

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Order
ar: الترتيب

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: User account
ar: حساب المستخدم
