Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Order
ast: Orde

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
