Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Overview
bg: Преглед

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Price
bg: Цена

en: Order
bg: Поръчка

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: User account
bg: Потребителски акаунт
