Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Overview
cs: Přehled

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: User
cs: Uživatel

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Active
cs: Aktivní

en: Price
cs: Cena

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
cs: Tento název se objeví zákazníkům na formulářích "přidat produkt do košíku".

en: Changed %title to %amount.
cs: Změněno %title na %amount.

en: Removed %title.
cs: Položka %title byla odstraněna.

en: Added %amount for %title.
cs: Přidáno %amount k %title.

en: conditions
cs: podmínky
