Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Order
cy: Trefn

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
