Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: User
da: Bruger

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Active
da: Aktiv

en: Price
da: Pris

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Order
da: Rækkefølge

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: User account
da: Brugerkonto

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
da: Dette navn vises til kunder på vare tilføj til indkøbskurv-formularer.

en: Changed %title to %amount.
da: Ændrede %title til %amount.

en: Removed %title.
da: Fjernede %title.

en: Added %amount for %title.
da: Tilføjet %amount til %title.

en: conditions
da: betingelse

en: The product node type.
da: Produktets indholdstype.

en: The product node ID.
da: Produktets node ID.
