Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: delete
de: löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Speichern/Absenden

en: Operations
de: Operationen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Overview
de: Übersicht

en: Weight
de: Gewichtung

en: edit
de: Bearbeiten

en: User
de: Benutzer

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Active
de: Aktiv

en: Price
de: Preis

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: Order
de: Reihenfolge

en: The changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Fees
de: Gebühren

en: Fee
de: Gebühr

en: User account
de: Benutzerkonto

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
de: Kunden wird dieser Name in den Formularen "dem Warenkorb hinzufügen" angezeigt.

en: Changed %title to %amount.
de: %title in %amount geändert.

en: Removed %title.
de: %title entfernt.

en: Added %amount for %title.
de: %amount addiert für %title.

en: conditions
de: Bedingungen
