Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: User account
eo: Uzanta konto
