Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Price
et: Hind

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Order
et: Järjestus

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: User account
et: Kasutajakonto
