Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua
