Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Active
fi: Toiminnassa

en: Price
fi: Hinta

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Order
fi: Järjestys

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
fi: Tämä nimi näkyy asiakkaille tuotteiden lisää ostoskoriin lomakkeilla.

en: Removed %title.
fi: Poistettu %title.
