Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: वर्णन

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Active
hi: सक्रिय

en: Order
hi: क्रम

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: User account
hi: सदस्य खाता
