Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Overview
it: Panoramica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: User
it: Utente

en: Exclude
it: Escludi

en: Active
it: Attivo

en: Price
it: Prezzo

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Order
it: Ordinamento

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: User account
it: Profilo utente

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
it: Questo nome apparirà ai clienti nel form di inserimento prodotti nel carrello.

en: Changed %title to %amount.
it: Cambiato %title in %amount

en: Removed %title.
it: Rimosso %title.

en: Added %amount for %title.
it: aggiunto %amount for %title.

en: conditions
it: condizioni

en: The product node type.
it: Il tipo di nodo prodotto.

en: The product node ID.
it: ID del nodo prodotto.
