Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
