Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Order
km: លំដាប់

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ
