Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
