Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: User
lt: Narys

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Price
lt: Kaina

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Order
lt: Tvarka

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: User account
lt: Nario erdvė

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
lt: Šis pavadinimas bus rodomas klientams prekės pridėjimo formoje.

en: Changed %title to %amount.
lt: Pakeista %title į %amount.

en: Removed %title.
lt: Pašalinta  %title.

en: Added %amount for %title.
lt: Pridėta %amount -  %title.

en: conditions
lt: sąlygos

en: The product node type.
lt: Prekės mazgo tipas.

en: The product node ID.
lt: Mazgo ID prekei
