Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Price
lv: Cena

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Order
lv: Secība

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Removed %title.
lv: Izdzēsts %title.
