Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Order
mn: Дараалал
