Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Omschrijving

en: Overview
nl: Overzicht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Active
nl: Actief

en: Price
nl: Prijs

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Order
nl: Volgorde

en: The changes have been saved.
nl: De veranderingen zijn opgeslagen.

en: Fees
nl: Extra kosten

en: Edit fee
nl: Bewerk extra kosten

en: Fee
nl: Extra kosten

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
nl: Deze naam wordt aan klanten getoond op de pagina waar producten worden toegevoegd aan de winkelwagen.

en: Changed %title to %amount.
nl: %title veranderd naar %amount.

en: Removed %title.
nl: %title verwijderd.

en: Added %amount for %title.
nl: %amount toegevoegd voor %title.

en: conditions
nl: voorwaarden

en: No fees have been added yet.
nl: Er zijn nog geen extra kosten toegevoegd.

en: Add a fee
nl: Voeg extra kosten toe

en: Edit fee: %name
nl: Bewerk extra kosten: %name

en: <b>Optional.</b> Enter the description that will display beneath the fee in the checkout and order panes.
nl: <b>Optioneel.</b> Geef een beschrijving die zal worden getoond onder de extra kosten bij de kassa en bestellingspanelen.

en: Max Applications
nl: Maximum gebruik

en: This fee can be applied up to this many times in a single order.  Set to 0 for unlimited.
nl: Deze extra kosten kunnen maximaal zoveel keer worden gebruikt in een bestelling. Stel 0 in voor ongelimiteerd.

en: End Processing
nl: Einde extra kosten

en: If set and this fee matches, no further fees will be processed.
nl: Als ingesteld en deze extra kosten komen overeen, dan zullen verder geen extra kosten meer worden berekend.

en: Exclusive
nl: Exclusief

en: If checked, this fee will not be processed if any other fee before this have matched.  If no other fee have matched and this one matches, no further fees will be processed.
nl: Als aangevinkt, dan zullen deze extra kosten niet worden gebruikt als andere extra kosten voor deze overeen kwamen. Als geen andere extra kosten overeen kwamen en deze wel, dan zullen verder geen extra kosten worden gebruikt.

en: Determines the order in which fees are applied.
nl: Bepaalt de volgorde waarin extra kosten worden gebruikt.

en: There is no fee with that ID.
nl: Er zijn geen extra kosten met dat ID.

en: Are you sure you want to delete the fee %name?
nl: Weet u dat u extra kosten %name wilt verwijderen?

en: Product fee deleted.
nl: Extra kosten voor het product zijn verwijderd.

en: Never apply this fee to this product.
nl: Gebruik nooit deze extra kosten voor dit product.

en: Set a custom price for this fee, that is applicable to this product only.
nl: Stel een prijs in voor deze extra kosten die alleen voor dit product gelden.

en: The global value for this fee is currently set to @price
nl: De globale waarde voor deze extra kosten is momenteel ingesteld op @price

en: There is @count product with this fee. | There are @count products with this fee.
nl[0]: Er is @count product met deze extra kosten.
nl[1]: Er zijn @count producten met deze extra kosten.

en: @count fee override has been removed. | @count fee overrides have been removed.
nl[0]: @count extra kostenoverschrijving is verwijderd.
nl[1]: @count extra kostenoverschrijvingen zijn verwijderd.

en: Calculate fees
nl: Bereken extra kosten

en: Apply @fee
nl: Gebruik @fee

en: Add fees through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to add conditions to the fees that limit which orders they are applied to. Use the conditions link to jump to a particular fees conditions configuration page.
nl: Voeg extra kosten toe via deze pagina en gebruik dan de <a href="!url">conditionele acties interface</a> om condities voor de extra kosten op te geven om aan te geven voor welke bestellingen zijn bestemd zijn. Gebruik de conditieslink om naar bepaalde extra kostencondities-configuratiepagina te gaan.

en: Override global fee settings for this product
nl: Overschrijf globale extra kosteninstellingen voor dit product

en: Override global fee settings for this product class
nl: Overschrijf globale extra kosteninstellingen voor deze productklasse

en: Create and edit fees.
nl: Maak en bewerk extra kosten.

en: Fees: the fees that may apply to products.
nl: Extra kosten: de extra kosten voor producten.

en: Primary identifier for fees.
nl: Primaire identificatie voor extra kosten.

en: The adjustment to a product's price with the chosen fee.
nl: De verandering van een productprijs met deze extra kosten.

en: Determines the sort order of fees.
nl: Bepaalt de sorteervolgorde van extra kosten.

en: Determines the maximum number of times a fee may be applied.
nl: Bepaalt het maximum aantal keren dat extra kosten mogen worden gebruikt.

en: If set, fee processing stops after this fee has been applied.
nl: Als ingesteld, dan zullen geen extra kosten meer worden toegevoegd nadat deze extra kosten zijn gebruikt.

en: Determines the exclusivity of the fee.
nl: Bepaalt de exclusiviteit van extra kosten.

en: Description of the fee.
nl: Beschrijving van de extra kosten.

en: Determines weather or not a fee is active
nl: Bepaalt of extra kosten actief zijn of niet.

en: Fees copied to a product of a certain class when it is created.
nl: Extra kosten die zijn gekopieerd naar een product van een bepaalde klasse als het wordt gemaakt.

en: The product node type.
nl: Het productnodetype.

en: Determines weather or not a fee is applicable
nl: Bepaalt of extra kosten kunnen worden gebruikt

en: Fees copied to a product.
nl: Extra kosten zijn gekopieerd naar een product.

en: The product node ID.
nl: De product-node-ID.

en: Ubercart Fee module installed successfully.
nl: Ubercart Extra kosten-module is succesvol geinstalleerd.

en: Table installation for the Ubercart Fee module was unsuccessful. The tables may need to be installed by hand. See the uc_fee.install file for the database schema.
nl: Tabelinstallatie voor de Ubercart Extra kosten-module is niet gelukt. Mogelijk moeten de tabellen handmatig worden gemaakt. Zie het uc_fee.install-bestand voor het databaseschema.

en: Ubercart fees
nl: Ubercart extra kosten
