Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Operations
pl: Czynności

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Overview
pl: Przegląd

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Active
pl: Aktywna

en: Price
pl: Cena

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Order
pl: Porządkowanie

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: User account
pl: Konto użytkownika
