Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Overview
pt: Visão geral

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: User
pt: Usuário

en: Exclude
pt: Excluir

en: Active
pt: Ativo

en: Price
pt: Preço

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Order
pt: Ordem

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: User account
pt: Conta de usuário

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
pt: O nome aparecerá para os fregueses nos formulários de "adicionar produto ao carrinho".

en: Changed %title to %amount.
pt: Alterado %title para $amount.

en: Removed %title.
pt: Removido %title.

en: Added %amount for %title.
pt: Incluído %amount para %title.

en: The product node type.
pt: O tipo de node do produto.

en: The product node ID.
pt: A ID do produto node.
