Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operaţii

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Price
ro: Preţ

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Order
ro: Comandă

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: User account
ro: Cont utilizator
