Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отменить

en: Description
ru: Описание

en: Overview
ru: Просмотр

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: User
ru: Пользователь

en: Exclude
ru: Исключить

en: Active
ru: Активный

en: Price
ru: Стоимость для покупателя

en: Save changes
ru: Сохранить

en: Order
ru: Порядок

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: User account
ru: Вход в аккаунт

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
ru: Это название увидят клиенты в формах "добавление товаров в корзину".

en: Changed %title to %amount.
ru: Изменить %title на %amount.

en: Removed %title.
ru: Удален %title.

en: Added %amount for %title.
ru: Добавлен %amount для %title.

en: conditions
ru: условия

en: Exclusive
ru: Эксклюзивный
