Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: User
sk: Používateľ

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Active
sk: Aktívny

en: Price
sk: Cena

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Order
sk: Poradie

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Changed %title to %amount.
sk: %title zmenené na %amount.

en: Removed %title.
sk: %title odstránené.

en: Added %amount for %title.
sk: Pridané %amount pre %title.

en: conditions
sk: podmienky
