Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Price
sl: Cena

en: Order
sl: Vrstni red

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: User account
sl: Uporabniški račun
