Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Order
ta: வரிசை

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு
