Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: User
th: ผู้ใช้

en: Active
th: ใช้งาน

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: User account
th: บัญชีผู้ใช้
