Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Price
tr: Fiyat

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Order
tr: Sipariş

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Changed %title to %amount.
tr: %title %amount olarak değiştirildi.

en: Removed %title.
tr: %title kaldırıldı.

en: Added %amount for %title.
tr: %title için %amount eklendi.
