Ubercart Fee (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: User
vi: Người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Price
vi: Giá

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Order
vi: Thứ tự

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Removed %title.
vi: Đã xóa %title.

en: Added %amount for %title.
vi: Đã thêm %amount cho %title.
