Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Price
af: Prys

en: Order
af: Bestelling

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: User account
af: Gebruikersrekening
