Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісаньне

en: Weight
be: Вага

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна
