Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট
