Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: User
bs: Korisnik

en: Exclude
bs: Isključi

en: Active
bs: Aktivan

en: Order
bs: Poredak

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.
