Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: User
ca: Usuari

en: Exclude
ca: Exclou

en: Active
ca: Activa

en: Price
ca: Preu

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Order
ca: Ordre

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
ca: Aquest nom es mostrarà als clients al formulari per afegir un producte al carretó.

en: conditions
ca: condicions
