Ubercart Fee (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Price
el: Tιμή

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Order
el: Σειρά

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Changed %title to %amount.
el: %title τροποποιήθηκε σε %amount.

en: Removed %title.
el: Αφαιρέθηκε %title.

en: Added %amount for %title.
el: Προστέθηκε %amount για %title.

en: Absolute
el: Απόλυτη
